Kılıçdaroğlu’ndan Sinan Ateş yorumu: Bu iş torbacılarla kalmaz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Ateş cinayeti hakkında Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Acılı anneye sesleniyorum; oğlunuz Sinan Ateş için adalet tecelli edecek. Bu iş torbacılarla kalmaz.” dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan Sinan Ateş yorumu: Bu iş torbacılarla kalmaz
Yayınlama: 28.01.2023
A+
A-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Twitter hesabı üzerinden öldürülen Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş hakkında açıklama yaptı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun aileye taziye ziyareti sırasında Ateş’in annesinin “Adalet yoksa niye yaşayalım? Ben içime taş basarak oğlumun toprağıyla duruyorum” sözlerine vurgu yapan Kılıçdaroğlu, “… acılı anneye sesleniyorum; oğlunuz Sinan Ateş için adalet tecelli edecek. Bu iş torbacılarla kalmaz.” dedi.

Kılıçdaroğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu ateş en tepedeki suçluları da yakacak. Şimdi istedikleri kadar polise-savcıya baskı yapsınlar, dua okunmasını yasaklasınlar, 4 ay sonra görüşeceğiz. O çetenin yakasına yapışıp ailenin acısını bir nebze olsun dindireceğiz.

Acılı anneye ve aileye bir kez daha sabır diliyorum. Tüm halkımızdan, merhumun ruhuna okunacak bir mevlidi bile yasaklayan zihniyete karşı Sinan Ateş ve ailesi için dua etmelerini istiyorum.”

Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.