Kızılcık Şerbeti yeni sezona yeni isimlerle giriyor

Ekranların beğeniyle takip edilen dizisi Kızılcık Şerbeti’ne yeni sezonda dahil olacak isimler belli olmaya başladı.

Kızılcık Şerbeti yeni sezona yeni isimlerle giriyor
Yayınlama: 04.08.2023
A+
A-

Geçtiğimiz sezon yayınlandığı günden itibaren reytinglerde üst sıralarda yer alan Kızılcık Şerbeti’nin yeni sezonuyla ilgili sis perdesi aralanıyor.

İkinci sezon çekimlerinin 28 Ağustos’ta başlayacağı dizinin eylül ayının 3. haftası yayına girmesi planlanıyor. Merakla beklenen yeni sezona dair de yeni iddialar ortaya atılıyor.

Son olarak televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda diziye girecek yeni isimleri açıkladı. Koloğlu’nun verdiği bilgilere göre Kayra Şenocak ve Yiğit Kirazcı dizinin kadrosuna dahil oldu.

Kayra Şenocak

Şenocak’ın zengin, muhafazakar ve entelektüel bir karakteri canlandıracağı dizide Nursema karakteriyle bir aşk yaşayacağı iddia edilirken, Kirazcı’nın ise Alev karakterinin eski sevgilisine hayat vereceği söylendi.

Yiğit Kirazcı

YENİ SEZONDA SÜRPRİZLER YAŞANACAK

Koloğlu’nun paylaşımı şöyle:

“Bu sezonun da flaş dizisi olmaya aday ‘#KızılcıkŞerbeti‘nde yeni bir aşk doğacak gibi. Bu durum bakalım izleyici nezninde nasıl bir karşılık bulacak. Nursema’nın hayatına hem zengin, hem entel, hem de muhafazakar, Erdoğan (Kayra Şenocak) giriyor. O bütün sezon bizleri bağlayan ve büyük emekler sonucu sonucu evliliğe giden Umut – Nursema birlikteliği bitecek mi? Dedim ya izleyici yeni sezonda şahit oldukları karşısında hop oturup, hop kalkacak gibi. Bu arada Alev eski aşkı Rüzgar (Yiğit Kirazcı) ile karşılaşsa da kalbinden ‘Apo’yu atması mümkün  olmayacak. Abdullah Bey ile Alev yeni sezonda sürpriz yapabilir.”

Haber Merkezi