Kızılcık Şerbeti’ne 5 bomba oyuncu transferi

Show TV’nin Gold Film imzalı reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nden dün akşam 4 oyuncu ayrılırken, yeni sezonda ekibe 5 oyuncunun dahil olacağı iddia edildi.

Kızılcık Şerbeti’ne 5 bomba oyuncu transferi
Yayınlama: 08.06.2024
A+
A-

Dün akşam yayınlanan bölümüyle izleyicilerine unutulmaz bir sezon finali yaşatan Kızılcık Şerbeti dizisinin 66. bölümü tüm seyircilerde 8.68, AB’de 10.61, ABC1’de 10.69 reytingle zirvedeki yerini korudu.

Dizinin sezon finalinde ‘Umut’ karakterine hayat veren Serkan Tınmaz, ‘Alev’ karakterine hayat veren Müjde Uzman, ‘Rüzgar’ karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı ve ‘Çimen’ karakterine hayat veren Selin Türkmen ekibe veda etti.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı dizinin sezon finalinde Giray’ın (Kaan Taşaner) hayatındaki gizemli kadın merak konusu oldu. Yine çok konuşulacak olan karaktere hayat verecek oyuncu henüz belli olmadı.

Karakter için çok iddialı kadın oyuncularla görüşmeler sürüyor. Diğer yandan 4 oyuncunun ayrıldığı diziye 5 bomba yeni oyuncunun geleceği öğrenildi.

Haber Merkezi