İmamoğlu sızdırılan video hakkında konuştu: Partinin meseleleri partililerle konuşulur

Bugün sızdırılan toplantı videosu hakkında konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Partinin mevzuları partililerle konuşulur. Bundan daha doğal bir şey yoktur. Bizim seçimden bu yana buna benzer 200’e yakın toplantımız olmuştur diyebilirim. Bugün bile buna benzer toplantılarımız var.” dedi.

İmamoğlu sızdırılan video hakkında konuştu: Partinin meseleleri partililerle konuşulur
Yayınlama: 19.07.2023
A+
A-

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP’li kurmayların katıldığı online toplantının videosunun sızdırılması gündeme bomba gibi düştü.

Sızıdırlan videoyla ilgili İmamoğlu katıldığı toplu sözleşme töreninde açıklamalarda bulundu.

Partinin meselelerinin partililerle konuşulmasının doğal olduğunu ve seçimin ardından buna benzer 200’e yakın toplantının yapıldığını söyleyen İmamoğlu, toplantının gizli tarafı olmadığını ancak sızdırılmasını da araştıracaklarını ifade etti.

İmamoğlu şöyle konuştu:

“Partinin mevzuları partililerle konuşulur. Bundan daha doğal bir şey yoktur. Bizim seçimden bu yana buna benzer 200’e yakın toplantımız olmuştur diyebilirim. Bugün bile buna benzer toplantılarımız var. Gizli tarafı yok. Partinin mevzularıdır. Sızdırılmasını araştıracağız. Bakacağız. Bunu seven kimler var. Partinin içinde midir dışında mıdır bakacağız. Bir aile meselesi gibi konuşmaya devam edeceğiz. Sağlıklı kararlar çıkması için de yapılan her işlemi takip edeceğiz”

Haber Merkezi