Haluk Levent’ten açıklama: Benim yüzümden oldu, çok üzgünüm

Maraş merkezli depremlerin ardından Türkiye’nin 8 televizyon kanalının yapacağı ortak yayında ATV’nin, Haluk Levent’in kurusu olduğu Ahbap Derneği’ne destek veren Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu’nun katılmasını istemediği iddia edildi.

Haluk Levent’ten açıklama: Benim yüzümden oldu, çok üzgünüm
Yayınlama: 14.02.2023
A+
A-
Haluk Levent, Ahbap Derneği’yle yardım çalışmalarına katılan Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca’nın yardım yayınında istenmediği iddiasıyla ilgili açıklama yaptı: “Benim yüzümden oldu. Çok üzgünüm.”Haberle ilgili Twitter hesabından paylaşım yapan Haluk Levent, üzgün olduğunu belirtti.

Levent, “Benim yüzümden oldu 🙁 Çok üzgünüm. Bir kez ‘devlet nerde?’ cümlesi kurmadılar. Yardım toplamak değil yardım dağıtmak için Ahbapta oldular. Geçen yıl yardım kampanyasında ben de Afad’a bağış yapmıştım. İzin verin yarın TV’de Afad için tüm sanatçılarla biz de para toplayalım” ifadelerini kullandı.

Haluk Levent, 9 Şubat günü paylaştığı videoda Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Oktay Kaynarca, Özge Özpirinççi, İrem Helvacıoğlu ve Kıvanç Kasabalı’nın Ahbap koordinasyon merkezinde yardım çalışmalarına katıldığını söylemişti.

https://twitter.com/haluklevent/status/1625552600962633735