Babacan’dan seçim videosu: ‘Erdoğan’ın kazanması kıtlık, yoksulluk demektir’

Ali Babacan, ‘Erdoğan kazanırsa’ başlığıyla yayınladığı video mesajda seçmenlere seslendi. Ekonomik çöküş uyarısında bulunan Babacan “Erdoğan’ın kazanması zam yağmuru demektir. Orta direğin tümüyle çökmesi kıtlık ve kuyruk demektir” dedi.

Babacan’dan seçim videosu: ‘Erdoğan’ın kazanması kıtlık, yoksulluk demektir’
Yayınlama: 20.05.2023
A+
A-

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istedi.

Babacan, sosyal medya hesabından ‘Karar Ver’ etiketiyle yeni bir video paylaştı. ‘Erdoğan kazanırsa’ notuyla yayınlanan videoda, iktidarın gerçek sorunları göstermemek için muhalefete yönelik ‘terör’ üzerinden kara propaganda yürüttüğünü ifade etti.

‘ERDOĞAN’IN KAZANMASI PARANIZIN PUL OLMASI DEMEKTİR’

Babacan konuşmasında, şu değerlendirmede bulundu:

Ben sadece siyasi bir partinin genel başkanı olarak değil, aynı zamanda bu ülkenin vatansever bir evladı olarak özetle diyorum ki, Erdoğan’ın kazanması zam yağmuru demektir. Erdoğan’ın kazanması yokluk, yoksulluk demektir. Erdoğan’ın kazanması orta direğin tümüyle çökmesi demektir. Erdoğan’ın kazanması paranızın pul olması demektir. Erdoğan’ın kazanması dövizde kara borsa demektir. Erdoğan’ın kazanması tefeci faiziyle borçlanmak demektir.

 

Haber Merkezi