Whatsapp Paralı mı Oluyor? Whatsapp Mavi Tık Nasıl Alınır?

Ünlü sohbet uygulaması Whatsapp paralı mı oluyor? Alınan karar sonrası Whatsapp’a ünlü sosyal medya platformu Twitter’da bulunan mavi tık özelliği de geliyor. İşte detaylar! Ücretli Whatsapp ve Whatsapp mavi tık nasıl alınır? detaylar haberimizde..

Whatsapp Paralı mı Oluyor? Whatsapp Mavi Tık Nasıl Alınır?
Yayınlama: 20.01.2023
A+
A-

Ünlü sohbet programı whatsapp ücretli oluyor. İşletmeler için kullanılan whatsapp business ücretli oluyor.

WhatsApp Business uygulamasındaki WhatsApp Business Premium araçları, işletmenizi daha da verimli bir şekilde yönetmenizi ve daha çok müşterinin ilgisini çekmenizi sağlayabilecek, isteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz ücretli özelliklerdir. Aylık abonelik, kullanıma sunulmuş olan Premium araçlara erişebilmenizi sağlar.

Whatsapp Business Premium Nasıl Alınır?

  • simgesi > Ayarlar > Premium’a dokunun.
  • ÜCRETSİZ DENEMEYİ BAŞLAT veya ABONE OL > Abone ol’a dokunun.
  • Ödeme işleminiz başarılı olursa Premium’u kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bununla beraber 30 gün boyunca whatsapp ücretli sürümünü kullanarak deneyimleneyebilirsiniz.

Whatsapp Mavi tık nasıl alınır?

Ünlü sohbet uygulaması whatsapp üzerinden mavi tık nasıl alınır sorusu herkesin merak ettiği bir soru. Yakında ülkemizde de başlanacak olan mavi tık uygulaması nasıl alınır? Bu sorunun cevabını makalemizde bulabilirsiniz.

Whatsapp Mavi Tık yani onaylanmış hesap alabilmeniz için Whatsapp Business premium almanız gerekmekte. Yani ücretli whatsapp aldıktan sonra hesabınız bilgileri tamsa;

– Profil fotoğrafınız,

– Firma açıklamanız,

– Firman web siteniz gibi bilgileriniz tam ise verified profil olabilirsiniz. İlerleyen sürede whatsapp mavi tık özelliğine daire detaylı bilgi vereceğiz.