Ünlü türkücü ‘gelinlikle gelen kefenle çıkar’ dedi, sosyal medyadan tepki yağdı

Hakkında boşanma iddiaları dile getirilen ünlü türkücü Serkan Kaya, “Bizde bir laf vardır; ‘Gelinliği ile giren kefeni ile çıkar’ diye. Aile hayatımda sorunlu olduğumu düşünenler yanılıyorlar” sözleriyle iddiaları yalandı.

Ünlü türkücü ‘gelinlikle gelen kefenle çıkar’ dedi, sosyal medyadan tepki yağdı
Yayınlama: 11.07.2023
A+
A-

Ünlü türkücü Serkan Kaya’nın yaklaşık 10 yıllık eşi Ayşegül kalfa ile evliliğinde sorunlar yaşadığı ve boşanma arefesinde oldukları ileri sürüldü.

İddialar üzerine açıklama yapan Kaya, “Bizde bir laf vardır; ‘Gelinliği ile giren kefeni ile çıkar’ diye. Aile hayatımda sorunlu olduğumu düşünenler yanılıyorlar… Ölüm yoksa ayrılık da yok.” sözleriyle iddiaları yalanladı.

Kaya’nın bu sözleri sosyal medyada tepkilere neden oldu. Gelen tepkiler üzerine yeni bir açıklama yapan Kaya, ‘gelinlikle gelen kefenle çıkar’ sözlerini şu ifadelerle savundu:

“Ben İç Anadolu çocuğuyum, Sivaslıyım. Bizde eşlerine sevgiyle, aşkla bağlı olanların kullandığı bir cümledir o. Hepiniz de iyi bilirsiniz aslında bu cümleyi. Yorumlara baktım da yapılan bazı yorumlar cidden iğrenç. Ne kadar öfkelisiniz ne kadar ağzınız bozuk, ne kadar karalamaya çalışan vicdanınız var. Bizim evliliklerimiz çocuk oyuncağı değil. Ciddiye alırız yaşarız dibine kadar. Dileğimizde aşkımız süregelsin, ölene kadar. Herkese saygılar. (kötü kalpliler hariç)”

Haber Merkezi