Samsung reklamı için çekilen Rihanna videosunun arkasından iPhone çıktı

Samsung reklamı sanılan viral Rihanna videosunun iPhone ile çekildiği ortaya çıktı. Kullanıcılar, telefonun zoom kabiliyetine hayran kaldı, tartışmalar alevlendi.

Samsung reklamı için çekilen Rihanna videosunun arkasından iPhone çıktı
Yayınlama: 03.03.2024
A+
A-

Son zamanlarda interneti kasıp kavuran bir video, Samsung’un reklamını yaparken aslında bir iPhone tarafından çekildiğinin ortaya çıkmasıyla büyük bir tartışma yarattı.

Samsung’un en yeni amiral gemisi telefonlarının, kullanıcıları en çok heyecanlandıran özelliği olan olağanüstü zoom yetenekleriyle öne çıktığını görmekteyiz. Evlerinin balkonundan kilometrelerce uzaktaki objeleri yakalayabilenlerden, hevesini alamayıp telefonlarını Ay’a doğrultanlara kadar, kullanıcılar bu özelliği çok seviyor. Bu bağlamda, Twitter’a yüklenen ve odak uzaklığının aniden arttığını gösteren bir video, izleyiciler arasında büyük bir heyecan yarattı.

Rihanna’nın da yer aldığı bu videoyu izleyenler, başlangıçta bunun mutlaka bir Android telefonla çekildiğini düşündü. Ancak, videonun sahibi cihazının bir iPhone olduğunu iddia edince, durum karmaşık bir hal aldı.

Kullanıcılar arasında, videoyun Samsung’un Galaxy S23 veya S24 Ultra gibi modelleriyle çekilmiş olabileceği yönünde tahminler yapılırken, bu telefonların özellikleri övgü dolu sözlerle anlatıldı. Ancak, kesin bir model ismi verilmediğinden tartışmalar devam etti. Video, mizah sayfalarından haber sayfalarına kadar geniş bir yelpazede yer buldu ve hatta Samsung’un Brezilya hesabı tarafından bile yorumlandı.

Haber Merkezi