Prime Video’nun nisan takvimi açıklandı

Prime Video Türkiye’de gösterime girecek TV dizileri ve filmleri açıkladı. 

Prime Video’nun nisan takvimi açıklandı
Yayınlama: 02.04.2023
A+
A-

Nisan ayında Prime Video Türkiye’de gösterime girecek yapımlar arasında ‘The Marvelous Mrs. Maisel’, ‘Salade Grecque’, ‘Dead Ringers’ ve ‘Judy Blume Forever’ yer alıyor. Prime Video Türkiye’de Nisan ayında izleyicilerle buluşacak tüm yeni yapımlar, Türkçe altyazı seçeneği ile sunuluyor.

The Marvelous Mrs. Maisel – Sezon 5 (14 Nisan 2023)

Midge, beşinci ve final sezonunda hayallerindeki başarıya her zamankinden daha yakın ama her zamankinden daha yakının hala uzakta olduğunu fark ediyor. Dizi, 14 Nisan 2023’te üç bölümlük prömiyerle başlayacak ve takip eden her hafta yeni bir bölüm yayınlanacak.

Salade Grecque – Sezon 1 (14 Nisan 2023)

26 yaşındaki Tom ve 22 yaşındaki kız kardeşi Mia, Xavier ve Wendy’nin (L’Auberge Espagnole) çocuklarıdır. Büyükbabaları öldüğünde Atina’da bir bina onlara miras kalır. Eğitimini New York’ta tamamlayan genç Tom, ailenin mülklerini yönetmek için Yunanistan’a kız kardeşinin yanına gelir. Erasmus öğrencisiymiş gibi davranan Mia’nın aslında tüm aileye yalan söyleyen isyankar bir aktivist olduğunu öğrenir. Fakat görüşlerinin ve yaşam tarzlarının çok farklı olması, miras paylaşımını karmaşık hale getirecektir. Kendilerini, tıpkı anne ve babalarının 25 yıl önce yaptığı gibi, Avrupa’nın her yanından gelen gençlerle yaşarken bulurlar.

“Salade Grecque” (Yunan Salatası) adlı dizi, Avrupalı gençlere ve günümüzde yaşadıkları deneyimlere ve zorluklara ışık tutmayı amaçlıyor.

Dead Ringers (21 Nisan 2023)

David Cronenberg’in 1988 tarihli, başrolünü Jeremy Irons’ın oynadığı gerilim filminin modern bir yorumu niteliğindeki ‘Dead Ringers’ dizisinin oyuncusu Rachel Weisz, Elliot ve Beverly Mantle adlı iki karakteri canlandırıyor. Dizinin kadrosunda ayrıca Genevieve rolünde Britne Oldford (The Umbrella Academy, American Horror Story: Asylum), Greta rolünde Poppy Liu (Hacks, Better Call Saul), Tom rolünde Michael Chernus (Severance, Orange is the New Black), Rebecca rolünde Jennifer Ehle (Zero Dark Thirty, Saint Maud) ve Susan rolünde Emily Meade (The Deuce, The Leftovers) yer alıyor.

Judy Blume Forever (21 Nisan 2023)

Amerikalı yazar, kendi yetişkinliğe adım atma hikâyesini paylaşıyor. Emmy ödüllü yapımcılar Davina Pardo ve Leah Wolchok, Blume’un hikâye anlatıcısı olmaya uzanan yolculuğunun izini sürerken çocukların ve gençlerin fiziksel ve duygusal yaşamlarını anlatan yazarın yasaklı hale gelmesinin ve günümüzde hala sansürle mücadele etmesinin öyküsünü de anlatıyor.

Kaynak/Duvar