Oyuncu Tobey Maguire: Örümcek Adam rolünü yeniden canlandırmaya hazırım

Oyuncu Tobey Maguire, daha fazla Örümcek Adam filmi çekmeye açık olduğunu söyledi.

Oyuncu Tobey Maguire: Örümcek Adam rolünü yeniden canlandırmaya hazırım
Yayınlama: 29.01.2023
A+
A-
Oyuncu Tobey Maguire, 2021 yılında “Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok”ta Örümcek Adam rolüne geri dönmesinin ardından Peter Parker rolünü yeniden canlandırmaya hazır olduğunu söyledi. Maguire, 2021 yılında “Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok” için role geri dönmüştü.

Beyazperde’nin aktardığına göre, Marvel.com Maguire ile yakında çıkacak olan ‘Örümcek Adam Eve Dönüş Yok’ kitabı için yapılmış bir röportaj yayınladı. Maguire, ‘Örümcek Adam rolüne geri dönme teklifini aldığında nasıl hissettiği’ sorusuna, “Başlangıçta beni aradıklarında, ‘sonunda’ dedim! Aramayı aldım ve bunu yapmaya gelmek konusunda hemen hazırdım. ‘Bu nasıl görünecek ve nasıl bir deneyim olacak?’ diye düşünmeden olmaz. Ama güzel, yetenekli, yaratıcı insanlarla boy ölçüşmek ve birlikte oynamak? Evet!, eğlenceli ve heyecan verici” diyerek yanıt verdi.

Oyuncu, sonrasında eğer kendisine tekrar sorulursa kesinlikle geri döneceğini söyledi. Maguire, “Bu filmleri ve tüm farklı serileri seviyorum. Bu adamlar beni arayıp ‘Bu gece takılmak ve ortalıkta dolanmak için gelir misin?’ veya ‘Bu filmde oynamak, bir sahne okumak veya Örümcek Adam şeyi yapmak için gelir misin?’ deseler, bunun yanıtı ‘evet!’ olur. Çünkü neden bunu yapmak istemeyeyim?” ifadelerini kullandı.

Maguire, 2002-2007 yılları arasında yayınlanan Sam Raimi imzalı orijinal Örümcek Adam üçlemesinde rol aldı. Raimi ve Maguire dördüncü devam halkası için de bir araya gelmeye hazır olsa da Sony Pictures ile yönetmen arasındaki anlaşmazlıklar nedeniyle film hiçbir zaman hayata geçmedi. Daha sonra oyuncu Andrew Garfield, 2012’de yeniden çekilen “İnanılmaz Örümcek Adam” filmiyle rolü devraldı. Sonrasında da hem Maguire hem Garfield, Marvel Sinematik Evreni’nin Örümcek Adam oyuncusu Tom Holland ile birlikte “Eve Dönüş Yok” için rollerine geri döndü.

Haber Merkezi