Netflix Türkiye’nin geçen hafta en çok izlenen filmleri belli oldu

Geçen hafta (14 – 20 Ağustos 2023), Netflix Türkiye’de en çok izlenen film ‘Heart of Stone’ oldu.

Netflix Türkiye’nin geçen hafta en çok izlenen filmleri belli oldu
Yayınlama: 23.08.2023
A+
A-

Netflix izlenme sürelerine dayanarak hazırladığı haftalık Top 10 film listesini yayınladı. ‘Heart of Stone’ listenin zirvesinde yer alırken ‘Kötü Adamın 10 Günü’ ve geçen haftanın birincisi ‘Müstakbel Damat’ listeyi sırasıyla takip eden yapımlar oldu.

10. Ronaldo

Portekiz’in kahramanı Cristiano Ronaldo’nun portresi, ünlü futbolcunun kariyeri ve kişisel yaşamının yanı sıra yıldız olmanın getirdikleriyle nasıl başa çıktığını da anlatıyor.

9. Jumper

Bazen sahip olduğumuz doğuştan bize hediye yetenekler, doğru kullanılmadığında tehlikeli de olabilir. O yüzden en doğru şekilde değerlendirmek gerekir. Davey için zıplayabilmek böyle bir risk içerir. O babası ile beraber yaşadığı hayatın içinde mutlu olmayan biridir. Evden kaçmaya karar verince yaşamak için seçtiği yer aslında her yerdir. Yeteneği de yol arkadaşı olacaktır. Çok yüksek mesafelere kadar zıplayabilen biridir o. Oysa başı beladadır. Film, Steven Gould’un kitabından uyarlanarak perdeye aktarıldı.

8. Kötü Adamın 10 Günü 

Hayatta sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra artık kötü bir adam olmaya karar veren Sadık, bir köşkte işlenen tuhaf cinayeti çözmeye çalışır. Aksiyon dolu üçlemenin ikinci filmi.

7. Cadılar Bayramı Öldürür

Alevler içindeki mezarından kaçan Michael Myers, acımasızca kan akıtmaya devam eder. Ancak ondan intikam almaya kararlı bir grup, bu kabusu keskinkes sonlandırmaya hazırlanır.

6. Erkekler Ne İster?Hakkı olan terfiyi alamayan bir sporcu menajeri, erkeklerin düşüncelerini okuma becerisi kazanır ve bunu erkek egemenliğindeki şirketinde başarı kazanmak için kullanır.

5. Cennete Yakın

Bir adam ezici bir borç karşılığında eşinin ömründen 40 yıl vermeye zorlanınca, çalışanı olduğu ve zamanın akışıyla oynayan biyoteknoloji şirketinin karanlık yüzünü görür.

4. Clifford Büyük Kırmızı Köpek

Yavruyken sahiplendikleri minik kırmızı köpekleri üç metrelik bir deve dönüşen küçük bir kız ile dayısı, biricik yeni dostlarını hain bir genetik şirketinden korumaya çalışır.

3. Müstakbel Damat

Sema ile Hasan evlenme planları yapan bir çiftir. Bunu için harekete geçen Hasan, Kıbrıslı bir ailenin kızı olan Sema’yı istemek için İstanbul”dan Kıbrıs’a doğru yola koyulur. Ancak damat adayı Hasan’ın Kıbrıs’a ayak basması, huzur dolu ada hayatının alt üst olmasına neden olur. Bu zamana kadar adada sakin bir yaşam süren aile, telaşlanınca ortalığı birbirine katan bir adam olan Hasan yüzünden birbirinden tuhaf durumlarla karşı karşıya kalır.

2. Kötü Adamın 10 Günü

Kötü Adamın 10 Günü, özel dedektif olarak çalışan eski bir avukat olan Sadık’ın hikayesini konu ediyor. Sadık, hayatta sahip olduğu her şeyi kaybeden bir adamdır. Yaşama karşı umudu kalmayan Sadık, yaşadıklarından sonra kötü adam olmaya karar verir. SadıkSadık’ın hayatı, karmaşık bir davayı üstlenmesiyle çözülmeye başlar. Köşkte işlenen tuhaf bir cinayetin peşine düşen Sadık, cinayetin gizemini çözmeyi başarabilecek midir?

1. Heart of Stone

Heart of Stone, zorlu bir görevle karşı karşıya olan bir ajanın hikayesini konu ediyor. Rachel Stone, kendini barışı korumaya adamış çok uluslu güçlü bir istihbarat teşkilatı olan The Charter’da ajan olarak çalışan bir kadındır. Rachel, zor bir görevle karşı karşıyadır. Parker ve Jack’in dahil olduğu ekibiyle birlikte Rachel, bir bilgisayar korsanının örgütün en değerli ve en tehlikeli silahının çalınmasını önlemek için zorlu bir mücadeleye girişir.

Haber Merkezi