Messi’den imza alan temizlik görevlisi işten kovuldu

Lionel Messi transfer olduğu İnter Miami kulübünün stadyumunda temizlik görevlisi olarak çalışan Cristian Salamanca’ya imza verdikten sonra, Salamanca işten çıkarıldı.

Messi’den imza alan temizlik görevlisi işten kovuldu
Yayınlama: 05.08.2023
A+
A-

Bu yıl sürpriz yaparak İnter Miami kulübüne transfer olan Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi’den imza alan temizlik görevlisi işten kovuldu.

İnter Miami’nin DRV PNK Stadyumu’nda çalışan temizlik görevlisi Cristian Salamanca, otobüslerin park ettiğini alandaki banyoları temizlerken Messi’nin otobüsten indiğini görünce yanına gitti. Yıldız futbolcuya Arjantin formasını imzalatmasının ardından Salamanca’nın yanına gelen stadyum güvenliği işçiyi alandan uzaklaştırdı. Daha sonra Salamanca’nın işine son verildi.

Salamanca, Orlando City takımına karşı oynanacak Lig Kupası maçı öncesi Messi’nin imzasını aldıktan sonra kovulduğunu söyleyerek “Ama her saniyesine değerdi” diye konuştu.

Messi’nin Inter Miami ile imzaladığı sözleşmenin kendisine ‘maksimum güvenlik’ sağladığı ifade edilirken, kulüp çalışanları ve taşeron işçiler de dahil tüm çalışanlardan işe başlamadan önce ‘profesyonel davranışlarını’ korumalarının talep edildiği ve Inter Miami’nin 10 numarası Messi’den fotoğraf veya imza almalarının yasaklandığı bilgisi paylaşıldı.

Haber Merkezi