Kaybolan kadının cesedi pitonun midesinde bulundu

Endenezyo’da cuma günü kaybolan 54 yaşındaki Jahrah isimli kadının cesedi 6 metrelik bir pitonun midesinde bulundu. Jahrah, kauçuk toplamak için ormana gittiği sırada kaybolmuş ve kendisinden 2 gün haber alınamamıştı.

Kaybolan kadının cesedi pitonun midesinde bulundu
Yayınlama: 25.10.2022
A+
A-

Endonezyalı Jahrah, geçtiğimiz cuma günü kayboldu. 54 yaşındaki kadın kauçuk toplamak ormana gitmiş ve kendisinden haber alınamamıştı. Sumatra adasında yer alan Jambi eyaletinde başlatılan arama çalışmalarının sonucunda Jahrah bir pitonun midesinde bulundu.

Daily Mail’in haberine göre, arama kurtarma çalışmalarının ikinci gününde ağaçların arasında midesi şişmiş halde olan 6 metrelik bir piton tespit edildi. 6 metre uzunluğundaki yılanın karnı kesilince içinde Jahrah’ın cesedi bulundu. Yerel sakinlerden Anto, “Jahrah, cuma günü ağaçlardan kauçuk toplamak için ailesiyle vedalaştıktan sonra eve gelmedi. Ailesi daha sonra yerel yetkililere kayıp olduğunu bildirdi ve arama çalışmaları başlatıldı. Yapılan çalışmaların ardından aradığımız kadının yılanın midesinde olduğu ortaya çıktı” dedi.