Haluk Levent: AHBAP’ı yıpratmak için bir ekip kurulmuş

AHBAP’ı yıpratmak için bir ekip kurulduğunu belirten Haluk Levent, “Ben de bir karar aldım. Ben çalışmalarıma devam edeceğim. Ve bu sayfayı Ahbaplar yönetecek” dedi.

Haluk Levent: AHBAP’ı yıpratmak için bir ekip kurulmuş
Yayınlama: 17.02.2023
A+
A-

Sanatçı Haluk Levent, kurucusu olduğu AHBAP Derneği’nin yıpratılması için bir ekip kurulduğunu belirtti, çalışmaların aksamaması için sosyal medyadaki kendi kişisel hesaplarını ‘AHBAP’lara  devrettiğini duyurdu. Haluk Levent’in kişisel Twitter hesabının adı da ‘Haluk Levent Ahbapları’ olarak değişti.

Haluk Levent’in mesajları şöyle:

“Bir ekip kurulmuş kim kurdurmuş bilmiyorum. Ahbap ı yıpratmak için eski ne varsa yayma ve yayınlama kararı almışlar. Ben de bir karar aldım. Ben çalışmalarıma devam edeceğim. Ve bu sayfayı Ahbaplar yönetecek. Bu halk düşmanları ile muhatap olamam çünkü işlerimiz aksıyor.

Kim ne yaparsa kim ne yazarsa yazsın artık bu sayfadan cevap verilmeyecek. Sadece işimize yoğunlaşıp sizden gelen bağışları iyi projelerle sizlere sunmayı hedefliyoruz Deprem yaraları sarıldıktan sonra şeytanın yeryüzü temsilcilerine toplu cevap verip hesaplaşacağım.”

Haber Merkezi