Finlandiya ücretsiz mutluluk turizmi yapacak

Dünyanın en mutlu ülkesi Finlandiya, düzenleyeceği 4 günlük ücretsiz turla Fin usulü mutluluğun tarifini paylaşacak.

Finlandiya ücretsiz mutluluk turizmi yapacak
Yayınlama: 27.03.2023
A+
A-

6 yıldır üst üste dünyanın en mutlu ülkesi ünvanını alan Finlandiya, bu kez mutluluğunun tarifini paylaşmaya hazırlanıyor.

Finlandiya’nın resmi turizm ofisi Visit Finland, düzenleyeceği ücretsiz turla insanlara Fin mutluluğunun inceliklerini paylaşacak. 12-15 Haziran tarihlerinde yapılacak turda seyahat masraflarından özel derslere kadar her şey ücretsiz olacak.

Tura katılmaya hak kazanan 10 katılımcı her biri kendi özel spa ve saunasına sahip, çam ormanları ve doğal manzaralarla çevrili villalarda kalacak.

SON TARİH 2 NİSAN

Tura katılmak için gereken koşullar 18 yaşını geçmiş olmak, İngilizce bilmek ve dört günlük maceranın Visit Finland tarafından kayda alınıp çeşitli mecralarda kullanılmasını kabul etmek.

Tura katılmak isteyenler, sosyal medya yarışmasını tamamlamadan önce Find Your Inner Finn web sitesinde çevrimiçi başvuruda bulunuyor.

2 Nisan’a kadar sürecek olan sosyal medya paylaşımlarında yapılması gereken Instagram veya TikTok’ta, sizi gizliden gizliye bir Fin olabileceğinize inandıran ve neden bu ustalık sınıfına katılmak istediğinizi açıklayan, #FindYourInnerFinn ve #VisitFinland hashtag’leriyle paylaşılan bir içerik oluşturmak.

Haber Merkezi