Emin Adanur, Vatan Partisi’ne katıldı

Bursalı iş insanı Emin Adanur, Vatan Partisi’ne katıldı.

Emin Adanur, Vatan Partisi’ne katıldı
Yayınlama: 05.02.2023
A+
A-

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve Genel Başkan Yardımcısı Ethem Sancak üye katılım töreni için bugün Bursa’ya geldi.

Ramada Otel’de gerçekleşen törene katılan Eski Bursaspor Başkanı ve Ergünkent İnşaat sahibi Emin Adanur, Vatan Partisi’ne katıldı.

Ramada Otel’de gerçekleşen törende konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Emin Adanur’un Vatan Partisi’ne katılacağını ifade etti. Açıklamanın ardından Perinçek, Emin Adanur’a parti üyelik rozetini taktı.

Ülkemize değer katmaya çalıştığı için Vatan Partisi’ne katıldığını ifade eden Adanur, “Fikir ve hayallerimi özgürce gerçekleştireceğim yerde hissettim. Fikrimiz ve idealimiz, vatan ve millettir. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Doğu Perinçek gibi bir devlet adamının önderliğinde sadakatle yürümek benim için şeref madalyasıdır.” dedi.

EMİN ADANUR KİM?

Bursaspor Kulübü eski başkanı Emin Adanur, Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, EA Medya, enbursa sitesinin sahibi, İnci Sözlük ve Uludağ Sözlük sitelerinin %50 hisselerinin de sahibi.

Haber Merkezi