Bursaspor’da şok karar: Recep Günay adaylıktan çekildi

Bursaspor’a tek başkan adayı olan Recep Günay, adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Bursaspor’da şok karar: Recep Günay adaylıktan çekildi
Yayınlama: 27.06.2023
A+
A-

Bursaspor Kulübü’nde 2 Temmuz’da yapılacak olağanüstü kongreye tek aday olarak çıkacak olan Recep Günay da adaylıktan çekildi.

Bursaspor’un kapanması ve fesih olmasını önlemek amacıyla başkan adaylığında bulunduğunu söyleyen Günay, bunlara rağmen eleştiriliyor olmasına ateş püskürdü.

Kendisini eleştirenlere seslenen Günay, “Madem Bursaspor sizin tekelinizde, sizin beğenmediğinizi, şereflerini yitirmişlerini önüne atarak kulüpte aday olacak kimse niye kalmadığını, neden Bursaspor’dan uzak kaldıklarını, en önemlisi de bunu duyduğumda aday olmanın en önemli nedeni olan Bursaspor’un feshedilmesi ne ben tek kalsam da size bu fırsatı vermeyeceğim derken ve bunu size ödeteceğim. Bunun altında hepiniz ezileceksiniz derken şimdi anladım ki onlar haklıymış.” dedi.

“BURSASPOR SİZİN OLSUN”

Kendisi ve beraberindekilere yönelik eleştirilere sessiz kalanlara da sitem eden Günay, “Buyurun Bursaspor sizin olsun. Sizin beğendinizi, sizin yazılarınıza göre sözde yorumcu sayfalarını hakaretler yazanlara yer vererek tıklama rekoruna koşanlar demek ki Bursaspor’da sizleri karşısına alanları böyle yok ediyorsunuz. Bugüne kadar kimsenin neden aday olmadan kaçtığını ya da aday olduktan sonra çekilmelerinin en önemli nedeni sizlermişsiniz. Siz kazandınız Bursaspor üyeliğinden herkes gibi ben de istifa ediyorum. Bugüne kadar Bursaspor için kalplerini kırdığım Recep Bölükbaşı, Ali Ay ve Emin Adanur ve yönetim kurullarından da özür dileyerek, şimdi buyurun bende yokum” ifadelerini kullandı.

İHA

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.