Bursa’da sokak ortasında küfürler yağdıran şahıs gözaltına alındı

Bursa Yıldırım’da gece saatlerinde yaşanan gerginlik, mahalleli ve polisin müdahalesiyle son buldu. Şüpheli gözaltına alındı.

Bursa’da sokak ortasında küfürler yağdıran şahıs gözaltına alındı
Yayınlama: 03.03.2024
A+
A-

Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı 75. Yıl Mahallesi’nde dün gece saatlerinde endişe verici bir olay yaşandı. Edinilen bilgilere göre, gece saat 22.00 sularında, elinde sopa bulunan bir şahıs mahalle içerisinde bağırarak dolaşmaya başladı. Görgü tanıklarının aktarımına göre, şahıs bir süre boyunca etrafa küfürler yağdırdı.

Olay yerine intikal eden polis ekipleri, şahsı sakinleştirmek için müdahalede bulundu. Ancak polis ekiplerinin ayrılmasının ardından gece saat 01.00 sıralarında şahsın, elindeki alkol şişelerini etrafa atarak küfür etmeye devam ettiği bildirildi. Polisin müdahalede bulunmaması üzerine, mahalleli duruma el koydu ve şahsa müdahale etti.

Durumun daha da kötüye gitmesi üzerine olay yerine tekrar gelen polis ekipleri, şahsı ters kelepçe yaparak gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı ve gözaltına alınan şahsın işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Mahalle sakinleri, son zamanlarda artan bu tür olaylardan duydukları rahatsızlığı ifade ederek, yetkililerden daha sıkı önlemler alınmasını talep etti.

Haber Merkezi