‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne’ Netflix’te zirveye yürüyor

Melisa Sözen’in başrolünde yer aldığı ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne’ dizisi Netflix’te açılış yaptığı ilk üç günde en çok izlenen diziler arasına girdi.

‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne’ Netflix’te zirveye yürüyor
Yayınlama: 29.03.2023
A+
A-

Netflix’te 24 Mart’ta izleyiciyle buluşan ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne’ dizisi, açılış haftasında platformun en çok izlenen yapımlarından biri oldu.Başrollerinde Melisa Sözen’in oynadığı dizi, yazar Perihan Mağden’in aynı adlı romanının serbest bir uyarlaması olarak öne çıkıyor.

Senaryosunu Ertan Kurtulan’ın kaleme aldığı 1441 Productions yapımı dizi, Netflix ölçümlerine göre, yayınlandığı ilk üç günde 19,410,000 saat izlendi. Böylece ‘Dili İngilizce Olmayan Diziler’ listesine 3. sıradan giriş yaptı.

EN İYİ AÇILIŞ YAPAN DİZİ OLDU

Ayrıca 33 ülkede Top 10 listesine giren ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’, ilk üç günlük izlenmeye göre Netflix’in yerli dizileri içinde en iyi açılışı yapan dizi de oldu.

Sürekli birilerinden kaçan ve lüks otellerde kalan bir anne ve küçük kızı Bambi’nin, geride cesetler bırakarak yollarına devam ettikleri bir hikayeyi takip eden gerilim türündeki dizinin oyuncu kadrosunda Sözen’e Eylül Tumbar ve Musa Uzunlar eşlik ediyor.

Haber Merkezi