Ak Partili Binali Yıldırım kaza yaptı

Ak Partili Binali Yıldırım kaza yaptı
Yayınlama: 21.10.2022
A+
A-

Binali Yıldırım Zengilan Havalimanı yolunda trafik kazası geçirdi. Sağlık Bakanı Koca, Twitter hesabından geçmiş olsun dileğini paylaşarak sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Haber Merkezi

Ak Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım trafik kazası geçerdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Azerbaycan ziyaretine eşlik eden AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve AK Parti Milletvekili Şamil Ayrım’ın içinde bulunduğu araç, Zengilan Havalimanı yolunda kaza yaptı.

Sağlık durumları iyi olduğu belirtilen Binali Yıldırım ve Şamil Ayrım’ın, kontrol amacıyla helikopterle Bakü’de bir hastaneye götürüldüğü belirtildi. Araç şoförünün sağlık durumunun da iyi olduğu aktarıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ömer Çelik ve Efkan Ala da, Yıldırım ve Ayrım’a eşlik etmek üzere Bakü’de kaldı.

Twitter hesabından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Binali Yıldırım’la görüştüğünü aktardı.

Koca, “Azerbaycan ziyaretinde olan Sn. Binali Yıldırım’ın korumasıyla milletvekili arkadaşımız Şamil Ayrım’ın da bulunduğu aracı kaza yaptı. Kendisiyle görüştüm. Üçünün de sağlık durumunun iyi olduğunu, kazayı hafif atlattıklarını öğrendim. Tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.