Bakan Soylu LGBTİ+’ları hedef aldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir etkinlikte yaptığı konuşmada LGBTİ+’ları hedef alarak, “Allah bize ne emrediyorsa bir onu yaparız. Aile bizim için önemlidir, kadın bizim için önemlidir, erkek bizim için önemlidir” dedi.

Bakan Soylu LGBTİ+’ları hedef aldı
Yayınlama: 05.02.2023
A+
A-

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı bir etkinlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenirken, LGBTİ+’ları da hedef aldı.

Türkiye toplumunun cinsiyetsizleştirilmeye çalışıldığını söyleyen Soylu, “Kim cinsiyetsizleşmek istiyorsa cinsiyetsizleşsin. Kılıçdaroğlu, kendisini ve arkadaşlarını cinsiyetsizleştirmek istiyorsa yapsın. Allah bize ne emrediyorsa bir onu yaparız. Aile bizim için önemlidir, kadın bizim için önemlidir, erkek bizim için önemlidir” şeklinde konuştu.

YİNE AYNI EMRİ VERDİ

Türkiye’deki uyuşturucu ticaretine dair konuşan Soylu, uyuşturucu sorununu Türkiye’de bitiremeseler de kökünü kurutacaklarını dile getirirken, “Hep söylüyoruz, bugün de söylüyorum okulların önünde uyuşturucu satan birini yakalarsa polisimiz ayaklarını kırsın” dedi. Soylu, geçtiğimiz yıllarda da yaptığı bir konuşmada, “Okulun çevresinde bir uyuşturucu satıcısını gördüğümüz zaman beni ne kadar kınarlarsa kınasınlar, ne kadar eleştirirlerse eleştirsinler o uyuşturucu satıcısının ayağını kırmaya polis görevlidir” demişti.

Avrupa ve Amerika’nın uyuşturucuya teslim olduğunu söyleyen Soylu, “Şırıngayı bedava dağıtıyorlar, narkotik büfeler kurdular. Almanya İçişleri Bakanı en son çıktı ‘belirli ölçüde kullanmak serbesttir’ diyor. Bizim de teslim olmamızı istiyorlar. Biz onların teslim olduğuna dünyanın en büyük operasyonlarını yapıyoruz, uyuşturucudan ölümleri düşürüyoruz, rehabilitasyon merkezleri açıyoruz. Bizim nesillerimizi uyuşturmak ve sağlıksız bir hale getirmek istiyorlar” dedi.

Haber Merkezi