Aktris dizisinin Pınar Deniz’i yeni tarzıyla konuşuluyor

Disney+’da yayınlanacak Aktris dizisinde oyuncu Pınar Deniz de yer alacak. Diziden ilk fotoğraflar yayınlanmaya başlarken, Pınar Deniz’i dizideki tarzıyla beğenilerin odağındaki isim oldu.

Aktris dizisinin Pınar Deniz’i yeni tarzıyla konuşuluyor
Yayınlama: 27.03.2023
A+
A-

Ekranların genç ve sevilen yüzü oyuncu Pınar Deniz yeni dizisindeki tarzıyla beğenileri topladı. Disney+’ın izleyiciyle buluşmaya hazırlanan ‘Aktris‘ dizisinden ilk kareler yayınlandı. Uraz Kaygılaroğlu ile başrolü paylaşan Pınar Deniz’i, bugüne kadar hayat verdiği karakterlerden çok farklı rolde izleyeceğiz.

Pınar Deniz

Dijital yayın platformu Disney+‘ın daha önce ‘kod adı Avcı olarak duyurulan yeni orijinal dizisi ‘Aktris‘ ismiyle çok yakında izleyicilerle buluşacak.

 

Uraz Kaygılaroğlu

Yönetmenliğini Soner Caner’in yaptığı, senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı gerilim-suç-mizah türündeki Aktris’in başrollerinde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu, oyuncu kadrosunda ise Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Hassanisoughi, İpek Çiçek ve Serhat Kılıç gibi isimler rol alıyor.

Geçen aylarda çekimleri tamamlanan dizinin sahnelerinden yeni kareler paylaşıldı.

Bugüne kadar oynadığı karakterlerden çok farklı bir rolle izleyici karşısına geçecek olan Pınar Deniz’in diziden paylaşılan imajı dikkat çekiyor.

İzleyiciler, Türkiye’nin en ünlü yıldızının gündüz ışıltılı, gece ise karanlık dünyasının keskin geçişlerine tanıklık edecekler.

Haber Merkezi