Bursa kütüphane saatleri

Bursa’da Şehir Kütüphanesi, Alipaşa Çocuk Kütüphanesi, Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi, Şehbenderler Konağı Kütüphanesi, Hasan Bey Kütüphanesi, Bursa Millet Kütüphanesi kitap severle hizmet veren kütüphaneler. Kütüphanelerin bazıları hafta içi ve hafta sonu hizmet verirken bazıları ise sadece hafta içi hizmet vermekte. Bursa’da kütüphanelerin açılış-kapanış saatleri nelerdir? Bursa’da hangi kütüphaneler vardır?

Bursa kütüphane saatleri
Yayınlama: 27.12.2022
A+
A-

Bursa’da; Şehir Kütüphanesi, Alipaşa Çocuk Kütüphanesi, Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi, Şehbenderler Konağı Kütüphanesi, Hasan Bey Kütüphanesi, Bursa Millet Kütüphanesi kitapseverlere hizmet veren kütüphaneler. Kütüphanelerin bazıları hafta içi ve hafta sonu hizmet verirken bazıları ise sadece hafta içi hizmet vermekte.

ŞEHİR KÜTÜPHANESİ

Bursa Şehir Kütüphanesi haftanın yedi günü hizmet vermekte. Hafta içi 08.30’da açılan Şehir Kütüphanesi akşam 20.00’da kapanıyor. Cumartesi ve pazar günleri ise 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

ALİPAŞA ÇOCUK KÜTÜPHANESİ

Alipaşa Çocuk Kütüphanesi haftanın altı günü hizmet vermekte. Hafta içi ve cumartesi 09.00’da açılan Alipaşa Çocuk Kütüphanesi akşam 18.00’de kapanıyor. Alipaşa Çocuk Kütüphanesi pazar günleri ise kapalı.

LALA ŞAHİN PAŞA ÇOCUK KÜTÜPHANESİ

Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi haftanın altı günü hizmet vermekte. Hafta içi ve cumartesi 09.00’da açılan Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi akşam 18.00’de kapanıyor. Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi pazar günleri ise kapalı.

ŞEHBENDERLER KONAĞI KÜTÜPHANESİ

Şehbenderler Konağı Kütüphanesi haftanın altı günü hizmet vermekte. Hafta içi ve cumartesi 09.00’da açılan Şehbenderler Konağı Kütüphanesi akşam 18.00’de kapanıyor. Şehbenderler Konağı Kütüphanesi pazar günleri ise kapalı.

HASAN BEY KÜTÜPHANESİ

Hasan Bey Kütüphanesi haftanın altı günü hizmet vermekte. Hafta içi ve cumartesi 09.00’da açılan Hasan Bey Kütüphanesi akşam 18.00’de kapanıyor. Hasan Bey Kütüphanesi pazar günleri ise kapalı.

BURSA MİLLET KÜTÜPHANESİ

Bursa Millet Kütüphanesi haftanın yedi günü hizmet vermekte. Hafta içi 08.30’da açılan Bursa Millet Kütüphanesi akşam 22.00’ye kadar hizmet vermekte. Bursa Millet Kütüphanesi hafta sonu cumartesi ve pazar günleri 08.30- 22.00 arasında açık olacak.

Haber Merkezi