Yargı’da katil belli oldu!

Her pazar saat 20.00’da Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Yargı dizisinde yine nefesler tutuldu. Kuyu cinayetlerinin katili Yargı’nın 40. bölümünde ortaya çıktı. Katil Yargı’nın son bölümünde suçunu itiraf etti.

Yargı’da katil belli oldu!
Yayınlama: 24.10.2022
A+
A-

Heyecanın bir an olsun dinmediği Yargı dizisinin 40. bölümü yayınlandı. Her hafta okların başka şüpheliyi işaret ettiği Yargı’da gerçek katilin kim olduğu ortaya çıktı.  Yargı’nın 40. bölümünde  katilin kim olduğunu izleyici de öğrendi.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolünü paylaştığı ve Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı Yargı’da katil belli oldu.  Beyinlerimizi allak bullak eden Yargı’nın son bölümünde katilin kim olduğu seyirci ile paylaşıldı.

Yargı’nın önceki hafta yayınlana bölümünde kuyu cinayetinde şüpheleri en çok üzerine çeken kişi Polis muhabiri Burak olmuştu. ‘Gerçek katil Polis muhabiri Burak mı?’ sorusunun cevabı Yargı’nın son bölümünde izleyiciye verildi.

Yargı'nın katili polis muhabiri Burak

Savcı Ilgaz tespitlerinde haklı çıktı. Neva hakim ve diğer 4 kişinin katili Polis Muhabiri Burak Yılmaz. Katil Burak Yılmaz’ı dizinin kötü avukatı Yekta Tilmen savunacak. Katil Burak Yılmaz, avukatı Yekta Tilmen’e suçunu itiraf etti. 

YARGI DİZİSİ OYUNCULARI 

Yargı dizisinin oyuncuları arasında; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor. Yargı dizisinin yeni oyuncuları arasında Samet Kaan Kuyucu, Kenan Bal, Merih Ermakastar yer alıyor.

YARGI KONUSU

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin, katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalacak ve bu durum ikisinin de hayatında geri dönüşsüz bir kırılma noktası yaratacaktır.

Ilgaz, dürüstlüğüyle nam salmış, kurallara sonuna kadar bağlı, mesleğinin en iyilerinden başarılı bir savcıdır. İşinde soğukkanlı, mesafeli, prensip sahibidir ama ailesine karşı tutumu sevgi dolu, koruyucu kollayıcıdır. Çınar’la bütün çabasına rağmen kuramadığı kardeşlik bağını kız kardeşi Defne’yle en saf ve duygulu haliyle yaşar. Kendi kuralcılığının aksine doğanın kuralsızlığına hayrandır, gerçek bir doğa tutkunudur.

Ceylin, hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesine isyan etmiş, kural tanımaz ve inandığı değer ve doğrular uğruna sınırları zorlayan, “ipten adam alır” denilen cevval bir avukat. Onun için gerçek adalete erişebilmek uğruna gidilen her yol mubahtır. Bunun için yapamayacağı bir şey yoktur. Babasının yokluğunda bütün ailesini ayakta tutmaya çabalamıştır, bir nevi hala ailenin direği gibidir. Babası Zafer’e çok düşkündür. Kız kardeşi İnci ise onun en değerlisidir, adeta gözünden sakınır.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.