Tarkan 30’uncu sanat yılını kutladı: Acayip şeyler olacak

Ünlü şarkıcı Tarkan sanat hayatındaki 30’uncu yılını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Tarkan, “Ama aramızdaki bu güçlü, köklü bağ ve yüreğimde hissettirdiğiniz sevginiz hep oldukça kim tutabilir ki beni/bizi. Ve hissediyorum daha acayip şeyler olacak.” dedi.

Tarkan 30’uncu sanat yılını kutladı: Acayip şeyler olacak
Yayınlama: 29.12.2022
A+
A-

Megastar Tarkan, sanat hayatında 30’uncu yılını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Müzikal kariyerinde 30 yılını birkaç gün önce doldurduğunu hayranlarının paylaşımlarıyla fark ettiğini söyleyen Tarkan, “Ve hissediyorum daha acayip şeyler olacak.” dedi.

Tarkan’ın paylaşımında şu sözler yer aldı:

“Yırtık kotumla, deri montumla, ‘Kıl’ bir şarkıyla merhaba demiştim sizlere. Bir ara da sarı ekoseli kıyafetimle. Ne ara geçti bu yıllar bilmiyorum ama acısıyla, tatlısıyla çok güzel geçtiler. Temennim daha uzun yıllar müzik aşkıyla, güzel şarkılarla, projelerle, yeni heyecanlarla, sürprizlerle bu yolculuğa devam etmek. Tabii ki sağlık oldukça inşallah. Ama aramızdaki bu güçlü, köklü bağ ve yüreğimde hissettirdiğiniz sevginiz hep oldukça kim tutabilir ki beni/bizi. Ve hissediyorum daha acayip şeyler olacak. Geçen 30 yıldaki sevginiz, koşulsuz desteğiniz ve bağlılığınız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sizi seviyorum.”

Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.