Serkan Özgöz, DEVA Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı

DEVA Partisi Bursa Kurucu İl Başkanı Serkan Özgöz, Bursa Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. Özgöz hem Bursa hem de Türkiye’nin sorunlarını çözmeye talip olduklarını söyledi.

Serkan Özgöz, DEVA Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı
Yayınlama: 22.03.2023
A+
A-

DEVA Partisi Bursa Kurucu İl Başkanı Serkan Özgöz, bugün düzenlediği basın toplantısıyla milletvekili aday adayı olduğunu duyurdu.

Bursa’da 3 yılda 10 bin üyeye ulaştıklarını söyleyen Özgöz, partiyi gurur duyacakları bir noktaya getirdiklerini açıkladı.

Partiyi daha iyi noktaya getirmek için çok çalıştıklarını ifade eden Özgöz, “Bu sebeple bilmeden gönül kırdığım, hakkınıza girdiğim olmuştur. Bu vesile ile geçmişi yarına taşımadan, hemen bugün sizlerden helallik istiyorum. Hakkınızı helal ediniz. Hepinizden ayrı ayrı razıyım. Allah da sizden razı olsun. Sizlerin huzurunda bizlere destek olan genel merkez yöneticilerimize, teşkilat mensuplarımıza, yol arkadaşlarımıza, üyelerimize, gönüllülerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

TÜRKİYE’NİN SORUNLARINI ÇÖZMEYE TALİP

Bursa’da çocukların daha iyi beslenmeyi, eğitim almayı, meslek sahibi olmayı, hayal kurabilecek kadar maaşlar alabilmeyi hak ettiğini söyleyen Özgöz, “Biz bu çocukların sorumluluğuna, dertlerine, kaderlerine talibiz. Biz bu ülkede fırsat eşitliğine talibiz.” şeklinde konuştu.

“Ev temizliğinde, güvencesiz işlerde gençliğini çürüten iyi eğitim alamamış erkek şiddetine maruz kalan genç kadınlar var. Çocuğunu yuvaya verse maaşı yuva ücretini anca karşılayan bari sigortam ödeniyor diye kendini zorlayan beyaz yakalı kadınlar var. Bu ülkede hayal kuramayan tek mücevherleri babalarının taktığı nazar boncuğu olan genç kızlar var.” diyen Özgöz, “Biz tüm kadınlarımızın her türlü şiddetten uzak, evlatları ile mutlu özgürce daha iyi bir yaşam sürmelerine talibiz.” sözlerini sarf etti.

Özgöz, bunların yanı sıra Bursalı gençlerin yarınlarını inşa etmeye, esnafların hayat yüklerini bitirmeye, orta direği yeniden canlandırmaya, tarımı yeniden canlandırmaya, basının özgürlüğünü yeniden inşa etmeye talip olduklarını dile getirdi.

Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.