Şahan Gökbakar’dan Kerem Kınık’a: Hafiften titreme geldi mi?

Şahan Gökbakar, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Kızılay Başkanı Kınık’a tepki göstermesinin ardından, “Ooo Kerem hafiften titreme geldi mi? Bak partililerin bile sana ayar çekiyor” dedi.

Şahan Gökbakar’dan Kerem Kınık’a: Hafiften titreme geldi mi?
Yayınlama: 02.04.2023
A+
A-

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Kızılay Başkanı Kerem Kınık’a tepki göstermesinin ardından Gökbakar da sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Gökbakar, “Ooo Kerem hafiften titreme geldi mi? Bak partililerin bile sana ayar çekiyor” dedi.

Gökbakar’ın paylaşımı şöyle;

Ooo Kerem hafiften titreme geldi mi? Bak partililerin bile sana ayar çekiyor. Yanlışlarının bedelini ödeyip istifa etmek, yerine Atatürk de çadır sattı diye yalan söylersen, Murat Ağırel  gibi gazeteciler de çıkar yalanını suratına vurur. AFET ZAMANI ÇADIR SATAN KEREM.”

https://twitter.com/sgokbakar/status/1642495919613460481

Bir sonraki paylaşımında da Bülent Turan’ı etiketleyen Gökbakar, “Bülent Turan ben Recep İvedik tiplemesi değilim. Adım Şahan Gökbakar. Komedyenim. Sizi, ‘Osman Öcalan TRT’ye çıkmadı, TRT Kürdiye çıktı’ diyerek hepimize kahkaha attıran mükemmel şakanızdan tanıyorum. Bu arada keşke Recep İvedik’in bazı özellikleri hepinizde olsa. İyi pazarlar” dedi.

NE OLMUŞTU?

Maraş merkezli depremlerin ardından Kızılay’ın skandalları gündemdeki yerini korurken, Şahan Gökbakar ve Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın sosyal medya üzerindeki tartışmaları da devam ediyor.

İkili arasındaki en son tartışma Cumhuriyet yazarı Murat Ağırel’in kaleme aldığı “Kerem Kınık’ı belgeler yalanladı” başlıklı yazı üzerine oldu.

Gökbakar, Ağırel’in yazısını alıntılayarak “Keremin mumu, Murat Ağırel’e kadar yanar. Afet anında, millet açıktayken Kızılaydan ÇADIR SATAN KEREM kendini Atatürk ve İsmet İnönüye iftira atarak savunmaya kalkmıştı. Yokmuş öyle birşey… ha bu arada noldu seni milletvekili adayı yapmıyorlar mı?” diye yazdı.

Kınık da Gökbakar’ın eleştirisine şu ifadelerle yanıt verdi:

“Şahancım ne güzel biz deprem bölgesinde sen Marmariste birbirimize bulaşmadan yaşamaya başlamıştık. Ama bu müfteri ifaden beni cevaba mecbur etti. Murat Ağırel’in yazısına cevabım aşağıda. Bu arada davetimiz baki gel depremzedelerimize birlikte hizmet edelim. Hem devletimiz ve gönüllüler sahayı çok hızlı toparladı ilk zamanlarda duyduğun endişeler de yok artık merak etme.”

Tartışmaya dahil olan AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, Kınık’a tepki gösterdi ve şu ifadeleri kullandı:

“Allah aşkına “Şahancım” ne, “bulaşmak” ne? Bu nasıl bir üslup? Yok mu sizin avukatınız/basın danışmanınız açıklama yapılacaksa yapsın! Göreviniz Recep İvedik tiplemesiyle bu seviyede bir polemik midir? Sadece işinize odaklansanız artık!”

https://www.bursatanik.com/ak-partili-bulent-turandan-kizilay-baskanina-bu-nasil-bir-uslup.html/