Oy kullanan İYİ Parti Bursa Milletvekili Adayı Selçuk Türkoğlu: Bursa zaten değişim demiştir

İYİ Parti Bursa 1. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı Selçuk Türkoğlu, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu kullandı. Türkoğlu oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, “Bursa zaten değişim demiştir ve bu değişim inşallah yalnızca Bursa’ya değil, memlekette ülkemizde olacak” dedi.

Oy kullanan İYİ Parti Bursa Milletvekili Adayı Selçuk Türkoğlu: Bursa zaten değişim demiştir
Yayınlama: 14.05.2023
A+
A-

İYİ Parti Bursa 1. Bölge 1. Sıra Mileltvekili Adayı Selçuk Türkoğlu, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandığa giderek oy kullandı.

Türkoğlu’na eşi, çocukları ve İYİ Parti Bursa İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu eşlik etti. Türkoğlu Şehit Selcan Akbaş Ortaokulu’nda bulunan 1209 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Anneler Gününü de unutmayan Türkoğlu, oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada “Bu seçim annelere güzel bir Türkiye için hediyemiz kullandığımız oyumuz” dedi.

BURSA ZATEN DEĞİŞİM DEMİŞTİR

14 Mayıs seçimlerinin Bursa ve Tüm Türkiye’ye için hayırlı olmasını temenni eden Türkoğlu, “Bursa zaten değişim demiştir ve bu değişim inşallah yalnızca Bursa’ya değil, memlekette ülkemizde olacak bu değişimle birlikte ülkemiz yarın sabahtan itibaren daha adil, demokrasinin bütün kurumlarıyla oturduğu liyakatin, hakkaniyetin ve adaletin hakim olacağı bir Türkiye’ye uyanacağız. Daha çok normalleşeceğiz ve daha çok kardeş olacağız. Kutuplaşmanın biteceği 15 Mayıs’tan itibaren kol kola gireceğimiz yeni ve güzel bir Türkiye’ye uyanacağız. Tekrar hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

VATANDAŞIMIZIN TEVECCÜHÜYLE BAŞRACAĞIZ

Sandık güvenliği konunda tüm teşkilatlarının seferber olduğuna dikkat çeken İYİ Parti Bursa İl Başkanı Hasanoğlu, “Şimdi de o okul güvenliğini sağladıktan sonra sandık güvenini sağladıktan sonra adaylarımıza eşlik edip oylarını kullanmalarına ve 15 Mayıs sabahı bu ülkenin tekrar birlik beraberlik içinde aydınlık yarınlara ulaşması için var gücümüzle yürüttüğümüz yoğun bir seçim kampanyasıyla bugün buradayız. Bundan sonraki süreçte vatandaşın teveccühüyle bunu başarabileceğimize inanıyorum” dedi.

Haber Merkezi