Meral Akşener’den gözaltına alınan grafik tasarımcı Mahir Akkoyun’a destek mesajı

Hazırladığı, “Bu ürün size pahalı mı geldi? Erdoğan sayesinde” görselleri sonrası “Cumhurbaşkanı’na hakaret” iddiasıyla gözaltına alınan grafik tasarımcı Mahir Akkoyun için sosyal medya hesabından paylaşım yapan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Zulmünüz de baskınız da yakında son bulacak. Biz gerçekleri söyleyen gençlerimizle tarih yazacağız! Sadece 37 gün kaldı” dedi.

Meral Akşener’den gözaltına alınan grafik tasarımcı Mahir Akkoyun’a destek mesajı
Yayınlama: 07.04.2023
A+
A-

Hazırladığı “Bu ürün size pahalı mı geldi? Erdoğan sayesinde” stickerlarıyla sosyal medyada yeni bir kampanya üreten ve sosyal medyada “mahirgra” adıyla bilinen grafik tasarımcı Mahir Akkoyun’un bugün “Cumhurbaşkanı’na hakaret” iddiasıyla gözaltına alınmasına İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tepki gösterdi.

Akkoyun’un gözaltına alınması sonrası sosyal medyada açıklama yapan Akşener, “Bu sabah, tasarımları yüzünden Mahir Akkoyun gözaltına alındı. Tehditlerin korkutamadığı gençlerimizi özgürlüklerine darbe vurarak sindiremeyeceksiniz. Zulmünüz de baskınız da yakında son bulacak. Biz gerçekleri söyleyen gençlerimizle tarih yazacağız! Sadece 37 gün kaldı” dedi.