Kılıçdaroğlu: Sinan Ateş’in ailesine verdiğimiz söz tutulacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’le ilgili “Verdiğimiz söz tutulacak. O’nu ailesinden koparan, hepimizin bildiği odakları adalet önüne çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu: Sinan Ateş’in ailesine verdiğimiz söz tutulacak
Yayınlama: 16.02.2023
A+
A-

Sinan Ateş suikastına ilişkin soruşturma sürecinin deprem felaketinin ardından yavaşladığını söyleyen CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Sinan Ateş’in ailesine, yavrularına verdiğimiz söz tutulacak. O’nu ailesinden koparan, hepimizin bildiği odakları adalet önüne çıkaracağız” dedi.

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, ve Yavaş’ın eşi Nursen Yavaş ile birlikte inan Ateş’in eşi Ayşe Ateş’i ziyaret ettiklerini kaydetti.

Deprem felaketinin ardından Ateş cinayetine ilişkin soruşturma süreci hakkında “Deprem felaketi canımızı çok yaktı, maalesef bu süreci de biraz yavaşlattı” ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: “Ancak sonuç değişmeyecek. Sinan Ateş’in ailesine, yavrularına verdiğimiz söz tutulacak. O’nu ailesinden koparan, hepimizin bildiği odakları adalet önüne çıkaracağız.”

SİNAN ATEŞ’İN AİLESİNE, YAVRULARINA VERDİĞİMİZ SÖZ TUTULACAK

Kılıçdaroğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bir konuda bilgi vermek isterim. Dün akşam eşim Selvi Hanım, ABB Başkanımız Mansur Yavaş ve eşi Nursen Hanım ile birlikte, rahmetli Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş’i ziyaret ettik.

Deprem felaketi canımızı çok yaktı, maalesef bu süreci de biraz yavaşlattı. Ancak sonuç değişmeyecek. Sinan Ateş’in ailesine, yavrularına verdiğimiz söz tutulacak. O’nu ailesinden koparan, hepimizin bildiği odakları adalet önüne çıkaracağız.”

Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.