Kemal Kılıçdaroğlu bugün Bursa’ya geliyor

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Gökdere Meydanı’nda Bursalılarla buluşacak.

Kemal Kılıçdaroğlu bugün Bursa’ya geliyor
Yayınlama: 11.05.2023
A+
A-

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Bursa’ya gelecek. Kılıçdaroğlu’nun mitingi saat 17.00’de Gökdere Meydanı’nda gerçekleşecek.

Mitinge aynı zamanda Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş eşlik edecek.

Kılıçdaroğlu’nun mitingi nedeniyle şu yollar kapanacak:

Gökdere Kavşağı ile Meydancık Kavşağı arasında kalan Ali Ferruh Yücel Caddesi iniş ve çıkış trafiğe açılacak olup, saat:10.00 itibarıyla Meydancık Kavşağı Mahmudiye Kavşağı arası Ali Ferruh Yücel Caddesi iniş ve çıkış Kemal Bengü Caddesi, Acemreis Cami Gökdere Meydanı arası gidiş ve geliş ile cadde üzerine çıkan bağlantı yolları araç trafiğine kapatılacak.

Emniyet tarafından alternatif güzergahlar ise şöyle açıklandı:

İzmir yolu, Yakın Doğu çevre yolu, Ankara yolu, Avrupa Konseyi Bulvarı,  Yeşil türbe istikametinden Setbaşı istikameti, İncirli Caddesi, Kurtuluş Caddesi, Namazgâh Caddesi, Teleferik istikameti, İpekçilik Caddesi, Beyazıt Caddesi, Mudanya yolu ve Eğitim Cadde istikametleri

Haber Merkezi