İYİ Partili Atabay: Bursa’da Sayın Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanımız olarak görünüyor

İYİ Parti Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayı Sevinç Atabay, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bursa’da Cumhurbaşkanı olarak göründüğünü söyledi.

İYİ Partili Atabay: Bursa’da Sayın Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanımız olarak görünüyor
Yayınlama: 14.05.2023
A+
A-

İYİ Parti Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayı Sevinç Atabay, oyunu kullandı.

ÖZLEDİĞİMİZ DEMOKRATİK GÜNLERE YENİDEN KAVUŞACAĞIZ

Nilüfer ilçesi Barış mahallesinde bulunan Sadettin Türkün Ortaokulu’nda oyunu kullanan Atabay, şunları söyledi:

“Büyük bir mutlulukla oyumuzu kullandık. Ben de kendi oyumu kullandım. Bugün Anneler Günü biliyorsunuz ve görüyorum ki anneler de çoğunlukta. Bu defa anneler Türkiye’ye bir hediye vermek istiyor. Hediye almayacaklar, hediye verecekler. Oylarıyla Türkiye’yi yeniden çağdaş, laik, demokratik bir ülke haline getirecekler. Cumhuriyetin yüzüncü yılında kadınlar, gençler tarih yazacak. Her zaman büyük önder Mustafa Kemal Atatürk gençlere güvenmiş. Ben de yine gençlere güveniyorum. Siz de gördüğünüz kuyruklarda çok fazla genç var, kadın var ve katılım oranı çok yüksek. Biz güçlendirilmiş parlamenter sistemle o özlediğimiz demokratik günlere yeniden kavuşacağız. Buna gönülden inanıyorum. Bursa’da Sayın Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanımız olarak görünüyor. Biz İYİ Parti olarak maksimum sayıda milletvekiliyle Büyük Millet Meclisi’nde öncelikle Bursa’yı ve sonra tabii ki Türkiye’yi temsil edeceğiz. Bütün göstergeler, sahadaki tüm ziyaretlerimiz bize bunu çok açıkça gösterdi.”

Haber Merkezi