İYİ Parti’den ‘ikinci tur’ mesajı: Mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz

İYİ Partili Bilge Yılmaz, sosyal medyadan ikinci tura kalan cumhurbaşkanlığı seçimlerine dair açıklama yaptı. Yılmaz, “İster iki hafta sürsün ister bir sene ister beş sene biz vazgeçmeyeceğiz” diyerek, “Hiçbir yere gitmiyoruz” mesajı verdi.

İYİ Parti’den ‘ikinci tur’ mesajı: Mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz
Yayınlama: 15.05.2023
A+
A-

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ekonomi Politikaları Başkanı Bilge Yılmaz, cumhurbaşkanlığı seçiminde ikinci tura kalınmasına dair bir açıklama yaptı. Mücadeleye devam etme mesajı veren Yılmaz, “Biz buradayız, hiçbir yere gitmiyoruz. Ne hedeflerimizden vazgeçtik ne hayallerimizden” dedi

Yılmaz, sosyal medya paylaşımında şunları yazdı:

“Biz burdayız, hiçbir yere gitmiyoruz. Ne hedeflerimizden vazgeçtik ne hayallerimizden. İster iki hafta sürsün ister bir sene ister beş sene biz vazgeçmeyeceğiz. Ülkemiz ve vatanımız için mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz. Daha çok çalışacağız, doğruları daha yüksek sesle haykıracağız ta ki her bir yurttaşımız hak ettiği hayata kavuşana dek.”

28 Mayıs’taki ikinci turda, Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu yarışacak.

Haber Merkezi