Herkes onu konuşuyor! Melek Mızrak Subaşı kimdir? Melek Mızrak Subaşı evli mi?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Bilecik’i ziyareti sırasında kendisini karşılayan Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı sosyal medyanın gündemine oturdu. Güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Melek Mızrak Subaşı’nın özel hayatı merak konusu oldu. Peki Melek Mızrak Subaşı evli mi, kaç yaşında, çocuğu var mı?

Herkes onu konuşuyor! Melek Mızrak Subaşı kimdir? Melek Mızrak Subaşı evli mi?
Yayınlama: 29.01.2023
A+
A-

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Bilecik ziyareti sırasında paylaşılan fotoğraflarda en dikkat çeken isim Bilecik Belediyesi Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı oldu.

Avrupai görünümüyle dikkat çeken Subaşı’nı görenler hayranlıklarını gizleyemedi.

Güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Melek Mızrak Subaşı herkesin merak ettiği isim haline geldi.

MELEK MIZRAK SUBAŞI NERELİ?

1988 yılında dünyaya gelen Melek Mızrak Subaşı Bulgaristan’da doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimini Edebali İlköğretim Okulu’nda tamamlayan Subaşı, Bilecik Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

Lisans eğitimini Bulgaristan Sofya Yüksek İnşaat Mimarlık ve Jeoloji Üniversitesinde Mimarlık üzerine tamamladı. Melek Mızrak Subaşı, tezli yüksek lisansını da aynı üniversitede yaptı. Subaşı, Bulgaristan Mimarlar Birliği tarafından ödüle layık görülmüş bir isim oldu.

Mezuniyetinin ardından Mimarlar Odası Üyeliğine kabul edilen Melek Mızrak Subaşı, 4 yıl boyunca kendisine ait mimarlık ofisinde mesleğini sürdürdü.

SİYASİ HAYATI

Melek Mızrak Subaşı, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Bilecik Belediye Başkan Yardımcılığı görevine başladı.

Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Subaşı, aynı zamanda İmar Komisyon Başkanlığı, Meclis Divan Katipliği, Kent Estetik Kurulu Asil Üyeliği, Bilecik Belediyespor Başkanlığı ve Bilecik Kadın Kooperatifi Yöneticiliği görevlerini de üstlendi.

Türkiye Belediyeler Birliği, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği, Tarihi Kentler Birliği ve Marmara Belediyeler Birliği gibi birliklerde doğal ve asil üye olarak Bilecik şehri adına birçok proje için çalışıyor.

MELEK MIZRAK SUBAŞI EVLİ Mİ?

Şimdilerde Bilecik Belediyesi Başkan Vekili görevini üstlenen Melek Mızrak Subaşı evli ve bir çocuk annesidir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.