Henry Cavill başrollü yeni Guy Ritchie filmi Antalya’da çekilecek

Yönetmen Guy Ritchie, iki yıl önce Antalya’da çekimlerini gerçekleştirdiği ve geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de vizyona giren “Servet Operasyonu”ndan (Operation Fortune: Ruse de guerre) sonra, yeni filmi “The Ministry of Ungentlemanly Warfare”i de Antalya’da çekecek. Damien Lewis’in aynı isimli kitabından uyarlanan filmin başrolünde Henry Cavill yer alacak. 

Henry Cavill başrollü yeni Guy Ritchie filmi Antalya’da çekilecek
Yayınlama: 04.02.2023
A+
A-
Guy Ritchie’nin Henry Cavill’lı yeni filmi “The Ministry of Ungentlemanly Warfare”in çekimleri 13 Şubat’ta Antalya’da başlayacak.

Box Office Türkiye’nin  Deadline’dan aktardığı habere göre,  Nazilerle mücadele için kurulan özel bir askeri birliğin hikâyesini anlatacak olan “The Ministry of Ungentlemanly Warfare” çekimleri 13 Şubat’ta başlayacak.

EXPO botanik parkı dahil olmak üzere Antalya’nın birçok farklı noktasında çekimleri gerçekleştirilecek olan “The Ministry of Ungentlemanly Warfare” filminin oyuncu kadrosunda Cavill’ın yanı sıra Eiza González, Alan Ritchson, Cary Elwes, Alex Pettyfer, Henry Golding, Til Schweiger, Hero Fiennes Tiffin, Henrique Zaga, Babs Olusanmokun gibi isimler de yer alıyor.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.