Gülşen yılbaşında İzmir’de ücretsiz konser verecek

Ünlü şarkıcı Gülşen, yılbaşında İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen yılbaşı kutlamalarında sahne alacak.

Gülşen yılbaşında İzmir’de ücretsiz konser verecek
Yayınlama: 23.12.2022
A+
A-

Ünlü şarkıcı Gülşen, imam hatip liselilere yönelik sözleri gerekçe gösterilerek önce tutuklanmış, ardından gelen tepkiler üzerinde tahliye edilmişti. “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçlamasıyla yargılaması devam eden Gülşen, uzun bir sürenin ardından ilk halk konserini İzmir’de verecek.

Konuya dair Diken’e konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Cumhuriyetimizin yüzüncü yılı ülke tarihimizin en önemli dönüm noktası. Biz, bu tarihi sorumluluğumuzun bilinciyle 9 Eylül 2022’den başlayıp 29 Ekim 2023’e kadar uzanan süre için kapsamlı bir program hazırladık. 31 Aralık akşamı tüm İzmir sadece yılbaşını değil, aynı zamanda takvimlerin Cumhuriyetimizin yüzüncü yılını gösteriyor olmasını da kutlayacak. Tüm İzmirlilerle 31 Aralık akşamı Gündoğdu Meydanı’nda buluşmak dileğiyle” dedi.

Büyükşehir Belediyesi’nin kutlama programı, 21.00’de DJ Özgür Güler’in performansıyla başlayacak. 22.30’da ise Gülşen sahneye çıkacak.

Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.