DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oktar: Demokrasi mi, otokrasi mi?

DEVA Partisi Bursa İl Başkanlığı teşkilatları, 2.tur Cumhurbaşkanlığı seçimi hazırlıklarına devam ediyor. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun saha çalışmalarına destek olmak için DEVA Partisi Bursa’da da Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar’ın katılımı ile bir dizi saha çalışması ve STK ziyaretleri gerçekleştirdi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oktar: Demokrasi mi, otokrasi mi?
Yayınlama: 26.05.2023
A+
A-

DEVA Partisi Bursa İl Başkanlığı 2.tur Cumhurbaşkanlığı seçimi hazırlıklarına devam ediyor. CHP İl Başkanlığında Seçim ve Sandık güvenliği konulu basın toplantısına katılım sağlayarak başlayan partililer. Sırasıyla Cumhuriyet caddesinde stand çalışması ve esnaf ziyareti, Basın ziyareti, Dadaşlar Derneği ve Bal-Göç Derneği ziyaretleri yaparak vatandaşlardan 13.Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu için oy istediler.

Çalışmalar sonrası açıklamalarda bulunan Sanem Oktar; “DEVA Partisinin tüm teşkilatları ortak Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’na oy istemek için var gücüyle çalışmaya devam ediyor. Ben de Bursa’da ki faaliyetlere eşlik etmek için buradayım. Vatandaşlarımıza temas ediyoruz. Kararsız seçmenleri tek tek ikna etmek için gayret ediyoruz. Bu seçim artık bir refaranduma dönüşmüş durumda. Genel Başkanımız Ali Babacan’ın da söylediği gibi;

Bu seçim; Güçlendirilmiş parlamenter sistem mi, şu andaki süreç mi? Ortak akıl mı, tek akıl mı?  Huzur mu, kriz mi? Zenginlik mi fakirlik mi? Özgürlük mü, baskı mı? Demokrasi mi, otokrasi mi? Sevgi mi, öfke mi? Bahar mı kara kış mı?

Vatandaşlarımız bunun tercihini yapacaklar. Vatandaşlarımızdaki değişim arzusunu görüyoruz. Tüm vatandaşlarımızı 28 Mayısta sandığa giderek Demokrasimize sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.