Demet Akalın ve Resul Dindar arasında sahne kavgası: Sen beni tanımıyorsun

Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nde aynı gün konser veren şarkıcı Demet Akalın ve Resul Dindar arasında tartışma çıktı. Sahne sırası nedeniyle çıkan tartışmada Dindar Akalın’a, “Ben buranın çocuğuyum, ben Karadeniz müziğiyim. Sen beni tanımıyorsun” dedi.

Demet Akalın ve Resul Dindar arasında sahne kavgası: Sen beni tanımıyorsun
Yayınlama: 14.08.2023
A+
A-

Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nde aynı gün konser veren Demet Akalın ile Resul Dindar arasında sahne sırası nedeniyle sahnede kavga çıktı.

Festivalde saat 22.30’da sahne alacak olan Akalın, saat 20.30’da sahneye çıkan Dindar’a şarkı söylerken görevliler aracılığıyla haber gönderince, Dindar duruma tepki gösterdi.

Sahneden seyircilere seslenen Dindar, “Size çok güzel bir şey söyleyeceğim, ne kadar yakıştığına siz karar verin. Demet Akalın hanımefendi sahneye 22.30’da çıkmak istiyormuş, eğer çıkmazsa gidecekmiş. Benim sahnemi erken bitirmemi istiyormuş yoksa gidecekmiş. Ben buranın çocuğuyum, ben Karadeniz müziğiyim. Sen beni tanımıyorsun, benim saatim 11” ifadelerini kullandı.

Dindar’ın sözleri üzerine Akalın’ın sahneye çıkmasıyla ikili arasında tartışma başladı. Tartışmanın ardından konserine devam eden Dindar, birkaç şarkı daha söyledikten sonra sahneden indi.

Dindar’ın sahneden inmesinin ardından Demet Akalın konsere başladı.

Haber Merkezi