Cübbeli Ahmet’ten Sagopa Kajmer açıklaması: Özrümü kabul etmedi

Cübbeli Ahmet, bir zamanlar cemaatiyle ilişkileri olan ünlü rapçi Sagopa Kajmer’den özür diledi, “Hakkımı da helal ederim. Benim aleyhime konuştuysa da helal ederim, ben bunu gündem yapmadım ve yapmam” dedi.

Cübbeli Ahmet’ten Sagopa Kajmer açıklaması: Özrümü kabul etmedi
Yayınlama: 21.12.2022
A+
A-

Bir zamanlar tarikatları yakınlığıyla bilinen, daha sonra ateist olduğunu açıklayan rapçi Sagopa Kajmer hakkında Cübbeli Ahmet açıklama yaptı.

Sagopa’nın bir zamanlar kendi cemaatine gelip gittiğini, uzunca süre de görüşmelerinin devam ettiğini dile getiren Cübbeli Ahmet, daha sonra rapçinin kendisiyle görüşmek isteyip görüşememesi üzerine dargınlık yaşandığını söyledi.

“TAMİR EDEMEDİK”

YouTube hesabından yayınladığı videoda konuşan Cübbeli Ahmet Şunları söyledi:

“O kardeş geldi, gitti. Ailecek evine de gittik, geldik. Bayağı bir muhabbet hasıl oldu. Hatta Risalei Kudsiyye’den şarkı yaptı. Fakat sonra bizim de kabahatimiz şöyle olabilir. Bizi bir kere görmeye geldi. Aşağıdaki bazı arkadaşlar ‘müsait değil’ demişler ya da ben mi ‘müsait değilim’ gibi bir şey mi dedim, duydu, bilmiyorum. Öyle bir şey oldu. Aklımda böyle bir şey var. O orada hassas bir yapıya sahip olabilir. Öyle bir darılma durumu oldu. Ondan sonra tamire kalktık ama tamir edemedik. Kabul etmedi”

Ünlü rapçinin ardından aleyhinde konuşmadığı söyleyen Cübbeli Ahmet, “Benim hakkımda, ‘Biz onunla arkadaşlık ettik, gittik, geldik, özel muhabbetimiz oldu, o bana iyi ahlaklı davranmadı’ diye bir şeyi varsa şahsım adına özür de dilerim. Hakkımı da helal ederim. Benim aleyhime konuştuysa da helal ederim, ben bunu gündem yapmadım ve yapmam” dedi. 

Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.