CHP’li Özel, Oğan-Kılıçdaroğlu görüşmesi hakkında konuştu: Çok güzel haberler alacaksınız

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel katıldığı bir mitingde yaptığı konuşmada Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan arasında gerçekleşen görüşmeye değinerek, “Birkaç güne çok güzel haberler alacaksınız” dedi.

CHP’li Özel, Oğan-Kılıçdaroğlu görüşmesi hakkında konuştu: Çok güzel haberler alacaksınız
Yayınlama: 19.05.2023
A+
A-

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Afyonkarahisar’da düzenlenen mitingde, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan arasında gerçekleşen görüşmeye dair açıklama yaptı.

Özel, “Birkaç güne çok güzel haberler alacaksınız” ifadelerini kullandı.

Özgür Özel, şunları kaydetti:

“Bugün birinci turdaki iki ittifakın adaylarının genel başkanları Ankara’da bir araya geldiler. Önümüzdeki günlerde bir açıklama yapılmadan erken bir şey söylemek görevim değil ama Özgür Özel size bir müjde verince veya bu konuda küçük bir fısıltı verince bugüne kadar hep doğru çıktı mı? Birkaç güne kadar çok güzel haberler alacaksınız. O güzel haberlerle bundan sonraki süreçte Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılının cumhurbaşkanını seçeceğiz. 13. Cumhurbaşkanını artık bin odalı saraylara ve kibirli makamlara değil Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Çankaya Köşkü’ne yollayacağımız seçimi bekliyor olacağız.”

Haber Merkezi